Nedjelja , 20.4.2014 | 22:55
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

VVV

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

utorak (22.4.2014)

08:30 : 11:00Ishrana biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

12:00 : 14:30Fiziologija biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

srijeda (23.4.2014)

08:30 : 11:00Fiziologija biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

13:30 : 15:00Tjelesna i zdravstvena kultura II.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

četvrtak (24.4.2014)

08:30 : 10:00BotanikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:45BotanikaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

ponedjeljak (28.4.2014)

08:30 : 11:00Uporaba i održavanje strojevaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

12:00 : 13:30Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

15:00 : 16:30MikrobiologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

16:45 : 17:30MikrobiologijaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

utorak (29.4.2014)

08:30 : 11:00Ishrana biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

12:00 : 14:30Fiziologija biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

srijeda (30.4.2014)

08:30 : 11:00Fiziologija biljaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

13:30 : 15:00Tjelesna i zdravstvena kultura II.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

četvrtak (1.5.2014)

08:30 : 10:00BotanikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:45BotanikaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

Redovni studij - 2. godina

utorak (22.4.2014)

08:30 : 12:30Vinogradarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe

15:30 : 17:00Organizacija i upravljanjeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

srijeda (23.4.2014)

08:30 : 12:30Voćarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe

četvrtak (24.4.2014)

08:30 : 10:00FitopatologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:00 : 11:30FitopatologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (25.4.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IIStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa

ponedjeljak (28.4.2014)

08:30 : 12:30Tehnologija vina IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe

utorak (29.4.2014)

08:30 : 12:30Vinogradarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe

15:30 : 17:00Organizacija i upravljanjeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

srijeda (30.4.2014)

08:30 : 12:30Voćarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe

četvrtak (1.5.2014)

08:30 : 10:00FitopatologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:00 : 11:30FitopatologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (2.5.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IIStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa

Redovni studij - 3. godina

utorak (22.4.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa

srijeda (23.4.2014)

08:30 : 11:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje + Vježbe

11:15 : 13:45Troškovi i kalkulacijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

četvrtak (24.4.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa

utorak (29.4.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa

srijeda (30.4.2014)

08:30 : 11:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje + Vježbe

11:15 : 13:45Troškovi i kalkulacijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

četvrtak (1.5.2014)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVStrucna praksa (Strucna praksa)Strucna praksa