Subota , 3.12.2016. | 01:23
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

VVV

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

ponedjeljak (28.11.2016.)

12:00 : 13:30MatematikaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

13:30 : 15:00Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

utorak (29.11.2016.)

09:00 : 12:30KemijaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

12:30 : 14:00Osnove sociologijeVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

15:15 : 16:45Njemački jezik IVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje + Vježbe

srijeda (30.11.2016.)

11:30 : 13:00MatematikaDobriša Cesarić (Dvorana 1)Vježba

13:30 : 15:00Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

15:15 : 16:45KemijaGimnazija 3 (Gimnazija 3)Vježba

17:00 : 19:30Tlo i uređenje proizvodnog prostoraVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje + Vježbe

četvrtak (1.12.2016.)

10:00 : 11:45Engleski jezik IDobriša Cesarić (Dvorana 1)Predavanje + Vježbe

12:15 : 13:45Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

petak (2.12.2016.)

10:00 : 11:30Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

12:30 : 14:00Osnove sociologijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

ponedjeljak (5.12.2016.)

12:00 : 13:30MatematikaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

13:30 : 15:00Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

utorak (6.12.2016.)

09:00 : 12:30KemijaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

15:15 : 16:45Njemački jezik IVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje + Vježbe

srijeda (7.12.2016.)

11:30 : 13:00MatematikaDobriša Cesarić (Dvorana 1)Vježba

13:30 : 15:00Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

15:15 : 16:45KemijaGimnazija 3 (Gimnazija 3)Vježba

17:00 : 19:30Tlo i uređenje proizvodnog prostoraVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje + Vježbe

četvrtak (8.12.2016.)

10:00 : 11:45Engleski jezik IDobriša Cesarić (Dvorana 1)Predavanje + Vježbe

12:15 : 13:45Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

petak (9.12.2016.)

10:00 : 11:30Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

12:30 : 14:00Osnove sociologijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

Redovni studij - 2. godina

ponedjeljak (28.11.2016.)

08:00 : 10:30Voćarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

15:15 : 18:30Mehanizacija u VVV-uGimnazija 4 (Gimnazija 4)Predavanje + Vježbe

utorak (29.11.2016.)

08:30 : 10:00Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

10:30 : 12:00Vinogradarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

srijeda (30.11.2016.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba

četvrtak (1.12.2016.)

09:00 : 10:30Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 11:45Herbologija s fitofarmacijomZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Poljoprivredne melioracijeVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

14:00 : 14:45Poljoprivredne melioracijeVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

ponedjeljak (5.12.2016.)

08:00 : 10:30Voćarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

15:15 : 18:30Mehanizacija u VVV-uGimnazija 4 (Gimnazija 4)Predavanje + Vježbe

utorak (6.12.2016.)

08:30 : 10:00Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

10:30 : 12:00Vinogradarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

srijeda (7.12.2016.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba

četvrtak (8.12.2016.)

09:00 : 10:30Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 11:45Herbologija s fitofarmacijomZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Poljoprivredne melioracijeVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

14:00 : 14:45Poljoprivredne melioracijeVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

Redovni studij - 3. godina

ponedjeljak (28.11.2016.)

10:30 : 12:00Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Prerada voćaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (29.11.2016.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba

srijeda (30.11.2016.)

09:00 : 10:30EntomologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:30 : 12:00EntomologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (1.12.2016.)

08:30 : 10:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Predavanje

10:15 : 12:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (2.12.2016.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba

ponedjeljak (5.12.2016.)

10:30 : 12:00Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Prerada voćaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (6.12.2016.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba

srijeda (7.12.2016.)

09:00 : 10:30EntomologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:30 : 12:00EntomologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (8.12.2016.)

08:30 : 10:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Predavanje

10:15 : 12:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (9.12.2016.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba

Izvanredni studij - 1. godina

petak (2.12.2016.)

16:00 : 20:00Fiziologija biljaUred Profesora (Ured Profesora)Predavanje-Izvanredni

petak (9.12.2016.)

16:00 : 20:00Uporaba i održavanje strojevaUred Profesora (Ured Profesora)Predavanje-Izvanredni

subota (10.12.2016.)

09:00 : 13:00Engleski jezik IIUred Profesora (Ured Profesora)Predavanje-Izvanredni

Izvanredni studij - 2. godina

petak (2.12.2016.)

10:00 : 14:00Vinogradarstvo IIZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje-Izvanredni

subota (3.12.2016.)

09:00 : 13:00Vinogradarstvo IIStudentski poduzetniki inkubator (Studentski poduzetniki inkubator)Predavanje-Izvanredni

petak (9.12.2016.)

16:00 : 20:00Voćarstvo IStudentski poduzetniki inkubator (Studentski poduzetniki inkubator)Predavanje-Izvanredni

subota (10.12.2016.)

09:00 : 13:00Voćarstvo IStudentski poduzetniki inkubator (Studentski poduzetniki inkubator)Predavanje-Izvanredni

Izvanredni studij - 3. godina

subota (3.12.2016.)

09:00 : 13:00EntomologijaUred Profesora (Ured Profesora)Predavanje-Izvanredni

petak (9.12.2016.)

16:00 : 20:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Predavanje-Izvanredni

subota (10.12.2016.)

09:00 : 13:00Tehnologija vina IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Predavanje-Izvanredni