Četvrtak , 28.10.2021. | 22:19
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

O nama

 

Djelatnici

 

Nastavno osoblje

Društveni odjel

Ime i prezimeTelefonE-Mail

doc. dr.sc. Berislav Andrlić

Prodekan za razvoj, profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/312-719bandrlic@vup.hr

dr.sc. Dragana Bjelić Gaćeša

profesor visoke škole
034/311-461dbjelic@vup.hr

mr.sc. Hrvoje Budić

Viši predavač
034/311-459hbudic@vup.hr

doc.dr.sc. Verica Budimir

Profesor visoke škole u trajnom zvanju, viši znanstveni suradnik
034/271-024vbudimir@vup.hr

dr.sc. Kristian Đokić

profesor visoke škole
034/311-466kdjokic@vup.hr

doc.dr.sc. Robert Idlbek

Profesor visoke škole u trajnom zvanju, znanstveni suradnik
034/312-869ridlbek@vup.hr

dr.sc. Mirjana Jeleč Raguž

Profesor visoke škole u trajnom zvanju, znanstveni suradnik
034/311-454mjelecraguz@vup.hr

Marija Karadža, mag. cin., v. pred.

Viši predavač
034/311-459mblazicevic@vup.hr

dr.sc. Svjetlana Letinić

profesor visoke škole
034/311-456sletinic@vup.hr

dr.sc. Antun Marinac

Viši predavač
034/311-459amarinac@vup.hr

dr.sc. Mirela Mezak Matijević

Pročelnica Društvenog odjela, Profesor visoke škole
034/311-466mmezakmatijevic@vup.hr

doc.dr.sc. Barbara Pisker

Profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/311-457bpisker@vup.hr

doc.dr.sc. Katarina Potnik Galić

Profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/311-453kpotnikgalic@vup.hr

Bojan Radišić, mag.educ.math.et inf.

viši predavač
034/311-466bradisic@vup.hr

doc.dr.sc. Mirjana Radman-Funarić

profesor visoke škole, viši znanstveni suradnik, docent
034/311-457radmanfunaric@vup.hr

Marko Šostar, Doc.dr.sc.

Profesor visoke škole
-msostar@vup.hr

doc. dr. sc. Katarina Štavlić, prof. v. š.

Profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/311-453kstavlic@vup.hr

dr.sc. Marijeta Vitez Pandžić

Profesor visoke škole
034/311-461mvitez@vup.hr

Vesna Vulić, prof.

Viši predavač
034/311-462vvulic@vup.hr

dr.sc. Mario Župan

Viši predavač
034/311-456mzupan@vup.hr

Poljoprivredni odjel

Ime i prezimeTelefonE-Mail

doc.dr.sc. Maja Ergović Ravančić

docent, viši predavač, znanstveni suradnik
034/311-463mergovic@vup.hr

Mario Jakobović, dipl.ing.

viši predavač
034/311-467mjakob@vup.hr

Helena Marčetić, dipl.ing.

Predavač
034/311-451hmarcetic@vup.hr

dr.sc. Josip Mesić

Pročelnik Poljoprivrednog odjela, viši predavač
034/311-468jmesic@vup.hr

Prof.dr.sc. Borislav Miličević

dekan
--

Ana Mrgan, dipl.ing.

predavač
034 / 311 - 462amrgan@vup.hr

doc.dr.sc. Valentina Obradović

Profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/311-463vobradovic@vup.hr

doc.dr.sc. Svjetlana Škrabal

Profesor visoke škole , znanstveni suradnik
034/311-451sskrabal@vup.hr

mr.sc. Ivica Šnajder

Viši predavač
034/311-467isnajder@vup.hr

Tomislav Soldo, dipl.ing.

Predavač
034/311-451tsoldo@vup.hr

dr.sc. Brankica Svitlica

Prodekanica za nastavu, Profesor visoke škole u trajnom zvanju
034/311-468bsvitlica@vup.hr

Ferdinand Troha, dipl.ing.

Predavač
034/311-466ftroha@vup.hr

dr.sc. Dinko Zima

profesor visoke škole, znanstveni suradnik
034/311-452dzima@vup.hr

mr.sc. Stanko Zrinščak

viši predavač
034/311-463szrinscak@vup.hr

Nastavnik(Vanjski suradnik)

Ime i prezimeTelefonE-Mail

mr.sc. Sunčica Bajić,

predavač
-sbajic@vup.hr

Nikola Banožić, mag.ing.agr.

.nikola.banozic@gmail.com

dr.sc. Mate Bilić

redoviti profesor u trajnom zvanju
-mbilic@vup.hr

Pavle Bucić

-bucic.pavle@gmail.com

dr.sc. Ankica Budimir

docent
-abudimir@vup.hr

Stefan Bunjevac, prof

-stbunjevac@gmail.com

dr.sc. Ivica Čulo

profesor visoke škole
-iculo@vup.hr

doc.dr.sc. Anton Devčić

Viši predavač, znanstveni suradnik
-anton.devcic@gmail.com

Marko Dumančić, dipl.oec.

-mdumancic@hgk.hr

Lorena Đurčević, mag.educ.philol.angl

-ldurcevic@vup.hr

doc.dr.sc. Dario Galić

Docent
-dgalic@fdmz.hr

dr.sc. Sanja Gongeta

prof. v. š.
--

Jasminka Hajpek, prof.

Predavač
-jhajpek@gmail.com

dr.sc. Mario Hak

Profesor visoke škole
-hak.mario@gmail.com

prof.dr.sc. Oliver Hip

profesor visoke škole
-oliver.hip@po.t-com.hr

dr.sc. Stela Jokić

izvanredni profesor
-sjokic1@vup.hr

Marko Katranček, bacc.oec

-marko.katrancek@valis.hr

Anamarija Kovačević Turac, dipl.iur.

-akovacevicturac@vup.hr

mr. sc. Bojan Kovačić

Viši predavač
--

izv. prof. dr. sc. Dubravka Mahaček

izvanredna profesorica
-dmahacek@vup.hr

Renata Marić - Ivanović, dipl.iur.

Predavač
-renatamaric18@gmail.com

Ivan Matijević, dipl.oec.

-imatijevic@gmail.com

Marija Mihaljević, struč.spec.oec.

-mbmihaljevic@gmail.com

Katarina Miholić, dipl.oec.

-katarina.redjo@gmail.com

Tomislav Miličević, prof.

-tmilicevic@vup.hr

Mario Oršolić, mag.cin.

-mario.orsolic@ptfos.hr

Željko Pavić, izv.prof.dr.sc.

-zpavic@ffos.hr

Marijana Perić, dipl.iur.

-mperi72@gmail.com

Emil Petošić, mag.ing.agr.

predavač
-epetosic@vup.hr

doc.dr.sc. Tunjica Petrašević

docent
-tpetrase@pravos.hr

doc.dr.sc. Antonija Šarić

-asaric@vup.hr

dr.sc. Ines Škoko

-ines@ljekarna-skoko.hr

doc.dr.sc. Ivan Soldo

Docent, Odjel za matematiku, Osijek
-isoldo@mathos.hr

Dinko Špoljarić, dipl.oec.

--

mr.sc. Karolina Štefanac

predavač
-kstefanac@vup.hr

Martina Štimac, mag.educ.biol. et chem.

--

Renata Tajs, dipl.iur.

--

dr.sc. Teodor Tomić

--

Višnja Tomić Dalić, univ.spec.iur.

Predavač
-visnjadalic1@gmail.com

dr.sc. Vesna Vlašić

predavač
-vesna.vlasic14@gmail.com