Nedjelja , 16.12.2018. | 08:25
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

Prehrambena tehnologija

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

ponedjeljak (17.12.2018.)

12:00 : 13:35MatematikaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

utorak (18.12.2018.)

10:00 : 11:30MatematikaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje + Vježbe

11:30 : 14:00Kemija Greta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

15:15 : 16:45Njemački jezik IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje + Vježbe

srijeda (19.12.2018.)

09:00 : 12:30Kemija Greta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (20.12.2018.)

08:30 : 10:00Engleski jezik I Dobriša Cesarić (Dvorana 1)Predavanje

10:15 : 11:45Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba / Seminar

12:30 : 15:15Tehnička fizika Miroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

petak (21.12.2018.)

09:30 : 11:00BiologijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

11:15 : 12:00BiologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

Redovni studij - 2. godina

ponedjeljak (17.12.2018.)

09:00 : 10:30Prehrambeno-tehnološko inženjerstvoNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:30 : 12:00Prehrambeno-tehnološko inženjerstvoMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Vježba / Seminar

utorak (18.12.2018.)

12:30 : 14:00BiokemijaDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

15:00 : 16:30Organizacija i upravljanjeGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

srijeda (19.12.2018.)

11:30 : 13:00BiokemijaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

četvrtak (20.12.2018.)

09:00 : 11:30Tehnologija konzerviranja i prerade voća i povrćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

12:00 : 15:00Tehnologija vinaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

12:00 : 14:30Tehnologija konzerviranja i prerade voća i povrćaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

15:00 : 17:30Tehnologija vinaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

petak (21.12.2018.)

09:00 : 13:00Nadzor kakvoće i sigurnost hraneMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

Redovni studij - 3. godina

ponedjeljak (17.12.2018.)

08:30 : 11:00Tehnologija proizvodnje i prerade brašnaDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

11:00 : 13:30Tehnologija autohtonih prehrambenih proizvodaDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

15:00 : 17:30Tehnologija mesa i ribeGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (18.12.2018.)

08:30 : 11:00Tehnologija ulja i mastiGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 13:30Tehnologija ulja i mastiLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

15:00 : 17:30Tehnologija mesa i ribeLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

srijeda (19.12.2018.)

08:30 : 11:00Tehnologija ugljikohidrataLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

13:00 : 15:30Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvodaDobriša Cesarić (Dvorana 1)Predavanje

15:30 : 18:00Tehnologija mlijeka i mliječnih proizvodaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

četvrtak (20.12.2018.)

08:30 : 11:00Tehnologija proizvodnje i prerade brašnaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

11:30 : 14:00Tehnologija autohtonih prehrambenih proizvodaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

petak (21.12.2018.)

07:00 : 11:00Stručna praksa IStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba / Seminar

11:00 : 16:00Tehnologija ugljikohidrataGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje + Vježbe