Obavještavaju se redovni studenti prve godine da do 8. siječnja do 23:55 trebaju odraditi dvije vježbe na sustava moodle.srce.hr.
Prva vježba se nalazi u 11. tjednu. Najprije treba pregledati video isječke iz grupa "Korištenje aplikacije" i "Razvoj prezentacije", te onda treba skinuti datoteke ispod video isječaka u kojima su potrebne datoteke (ljubičasta) i upute za izradu (plava). Nakon što odradite sve što je zadano, potrebno je datoteke smjernice.pptx i snimci ekrana.docx zakomprimirati i predati preko hiperveze Predaja vježbe ecdl m6 vj11 na kraju 11. tjedna. Ako pri izradi vježbe ne budete mogli naći dizajn Apotekarska (14. zadatak), izaberite dizajn po želji. Ako kod klika na linkove "Korištenje aplikacije" i "Razvoj prezentacije" ne dobijete video isječke, pokušajte više puta.
Druga vježba se nalazi u 14. tjednu. Najprije treba skinuti datoteku s video isječcima EPOSTA.zip na svoje računalo. Treba je raskomprimirati i pogledati sva 4 video isječka iz mapa koristeći web preglednik.Video isječke pokrećemo tako da u mapi nađemo datoteku s nastavkomhtmi otvorimo je u web pregledniku. U video isječcima je detaljno opisano kako se koristi elektronička pošta preko sustava Office 365 koji koristimo na VUP-u, te nakon toga treba odraditi vježbu koja se nalazi na kraju teme. Pri izradi vježbe se prosljeđuje poruka elektroničke pošte predavaču, te osim toga nije potrebno ništa predavati kao u prethodnoj vježbi. Nije nužno koristiti opisani sustav elektroničke pošte te možete koristiti i neki drugi po želji (gmail, yahoo,...).
Za sva pitanja se obratite predavaču elektroničkom poštom.