Ponedjeljak , 20.5.2019. | 03:56
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

Vinogradarstvo-Vinarstvo-Voćarstvo

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

ponedjeljak (20.5.2019.)

11:30 : 13:00Uporaba i održavanje strojevaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

13:00 : 13:45Uporaba i održavanje strojevaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

14:00 : 15:30Poljoprivredne melioracijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

15:30 : 16:15Poljoprivredne melioracijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

utorak (21.5.2019.)

10:00 : 11:30Tjelesna i zdravstvena kultura II.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba / Seminar

12:30 : 14:00Ishrana biljaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

14:15 : 15:00Ishrana biljaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

srijeda (22.5.2019.)

09:00 : 10:30Fiziologija biljaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:45 : 11:30Fiziologija biljaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

15:00 : 16:30Poljoprivredna mikrobiologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

16:30 : 17:15Poljoprivredna mikrobiologijaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

četvrtak (23.5.2019.)

11:00 : 12:30BotanikaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

13:00 : 14:30BotanikaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

ponedjeljak (27.5.2019.)

11:30 : 13:00Uporaba i održavanje strojevaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

13:00 : 13:45Uporaba i održavanje strojevaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

14:00 : 15:30Poljoprivredne melioracijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

15:30 : 16:15Poljoprivredne melioracijeNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

utorak (28.5.2019.)

10:00 : 11:30Tjelesna i zdravstvena kultura II.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba / Seminar

12:30 : 14:00Ishrana biljaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

14:15 : 15:00Ishrana biljaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

srijeda (29.5.2019.)

09:00 : 10:30Fiziologija biljaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:45 : 11:30Fiziologija biljaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

15:00 : 16:30Poljoprivredna mikrobiologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

16:30 : 17:15Poljoprivredna mikrobiologijaGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

četvrtak (30.5.2019.)

11:00 : 12:30BotanikaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

13:00 : 14:30BotanikaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

Redovni studij - 2. godina

ponedjeljak (20.5.2019.)

09:00 : 10:30Vinogradarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (21.5.2019.)

08:30 : 09:15Vinogradarstvo IIZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje

09:15 : 11:00Vinogradarstvo IIZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

11:00 : 11:45Tehnologija vina IZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje

11:45 : 13:30Tehnologija vina IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

15:00 : 16:30Organizacija i upravljanjeMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

17:00 : 19:30Tehnologija vina INapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

srijeda (22.5.2019.)

08:30 : 10:00Voćarstvo IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:45Voćarstvo IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

12:15 : 13:00Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

13:05 : 13:50Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

14:00 : 14:45Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

15:15 : 16:00Njemacki jezik IIVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

16:05 : 16:50Njemacki jezik IIVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

četvrtak (23.5.2019.)

09:00 : 10:30FitopatologijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:45 : 12:15FitopatologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

petak (24.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

ponedjeljak (27.5.2019.)

09:00 : 10:30Vinogradarstvo IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (28.5.2019.)

08:30 : 09:15Vinogradarstvo IIZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje

09:15 : 11:00Vinogradarstvo IIZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

11:00 : 11:45Tehnologija vina IZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje

11:45 : 13:30Tehnologija vina IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

15:00 : 16:30Organizacija i upravljanjeMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

17:00 : 19:30Tehnologija vina INapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

srijeda (29.5.2019.)

08:30 : 10:00Voćarstvo IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:45Voćarstvo IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

12:15 : 13:00Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

13:05 : 13:50Engleski jezik IINapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

15:15 : 16:00Njemacki jezik IIVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

16:05 : 16:50Njemacki jezik IIVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

četvrtak (30.5.2019.)

09:00 : 10:30FitopatologijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:45 : 12:15FitopatologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

petak (31.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

Redovni studij - 3. godina

utorak (21.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVNastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

srijeda (22.5.2019.)

08:30 : 10:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

08:30 : 10:00Razmnožavanje i rasadničarstvoVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

10:15 : 11:00Razmnožavanje i rasadničarstvoVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

10:15 : 11:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Vježba / Seminar

11:30 : 13:00Troškovi i kalkulacijeGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

13:15 : 14:00Troškovi i kalkulacijeGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

četvrtak (23.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVNastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

petak (24.5.2019.)

08:30 : 10:00Metode oplemenjivačkog radaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:00Metode oplemenjivačkog radaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

utorak (28.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVNastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

srijeda (29.5.2019.)

08:30 : 10:00Razmnožavanje i rasadničarstvoVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

08:30 : 10:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

10:15 : 11:00Dorada i skladištenje u voćarskoj i vinogradarskoj proizvodnjiMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Vježba / Seminar

10:15 : 11:00Razmnožavanje i rasadničarstvoVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

11:30 : 13:00Troškovi i kalkulacijeGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

13:15 : 14:00Troškovi i kalkulacijeGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

četvrtak (30.5.2019.)

08:00 : 15:00Stručna praksa IVNastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

petak (31.5.2019.)

08:30 : 10:00Metode oplemenjivačkog radaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

10:15 : 11:00Metode oplemenjivačkog radaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar