Srijeda , 12.12.2018. | 21:23
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

Vinogradarstvo-Vinarstvo-Voćarstvo

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

ponedjeljak (10.12.2018.)

08:30 : 10:05Ruralna sociologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

12:00 : 13:35MatematikaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

13:45 : 15:20Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

utorak (11.12.2018.)

09:30 : 11:00Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba / Seminar

12:00 : 14:30KemijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

15:30 : 18:00AgroklimatologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

srijeda (12.12.2018.)

08:30 : 11:00Tlo i uređenje proizvodnog prostoraNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

11:30 : 13:05MatematikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

14:30 : 15:15Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

četvrtak (13.12.2018.)

10:00 : 10:45Tjelesna i zdravstvena kultura I.Dobriša Cesarić (Dvorana 1)Predavanje

petak (14.12.2018.)

08:00 : 09:30KemijaDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba / Seminar

ponedjeljak (17.12.2018.)

08:30 : 10:05Ruralna sociologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

12:00 : 13:35MatematikaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

13:45 : 15:20Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba / Seminar

utorak (18.12.2018.)

09:30 : 11:00Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba / Seminar

12:00 : 14:30KemijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

15:30 : 18:00AgroklimatologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

srijeda (19.12.2018.)

08:30 : 11:00Tlo i uređenje proizvodnog prostoraNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

11:30 : 13:05MatematikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

14:30 : 15:15Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

petak (21.12.2018.)

08:00 : 09:30KemijaDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba / Seminar

Redovni studij - 2. godina

ponedjeljak (10.12.2018.)

08:30 : 11:00Voćarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (11.12.2018.)

08:30 : 10:05Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

10:15 : 11:50Vinogradarstvo INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

15:15 : 16:45Njema?ki jezik IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje + Vježbe

srijeda (12.12.2018.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

četvrtak (13.12.2018.)

09:00 : 10:35Herbologija s fitofarmacijomMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

10:45 : 12:15Engleski jezik IMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

17:00 : 18:35Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

petak (14.12.2018.)

09:00 : 10:35Mehanizacija u VVV-uGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 12:35Mehanizacija u VVV-uNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

ponedjeljak (17.12.2018.)

08:30 : 11:00Voćarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

utorak (18.12.2018.)

08:30 : 10:05Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

10:15 : 11:50Vinogradarstvo INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

15:15 : 16:45Njema?ki jezik IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje + Vježbe

srijeda (19.12.2018.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Vježba / Seminar

četvrtak (20.12.2018.)

09:00 : 10:35Herbologija s fitofarmacijomMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

10:45 : 12:15Engleski jezik IMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje + Vježbe

17:00 : 18:35Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

petak (21.12.2018.)

09:00 : 10:35Mehanizacija u VVV-uGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

11:00 : 12:35Mehanizacija u VVV-uNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba / Seminar

Redovni studij - 3. godina

ponedjeljak (10.12.2018.)

11:30 : 13:05Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

13:30 : 15:05Prerada voćaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

utorak (11.12.2018.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba / Seminar

srijeda (12.12.2018.)

12:30 : 14:05Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

15:30 : 17:05EntomologijaDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

17:15 : 18:50EntomologijaDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba / Seminar

četvrtak (13.12.2018.)

08:30 : 10:05Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:15 : 11:50Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

12:30 : 14:05Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

petak (14.12.2018.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba / Seminar

ponedjeljak (17.12.2018.)

11:30 : 13:05Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba / Seminar

13:30 : 15:05Prerada voćaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

utorak (18.12.2018.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba / Seminar

srijeda (19.12.2018.)

12:30 : 14:05Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (20.12.2018.)

08:30 : 10:05Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:15 : 11:50Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Vježba / Seminar

12:30 : 14:05Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba / Seminar

petak (21.12.2018.)

07:00 : 15:00Stručna praksa IIIStrucna praksa (Strucna praksa)Vježba / Seminar

Izvanredni studij - 1. godina

petak (14.12.2018.)

16:00 : 20:00Tlo i uređenje proizvodnog prostoraZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje-Izvanredni

subota (15.12.2018.)

09:00 : 13:00Ishrana biljaZdenko Turković (Laboratorij)Predavanje-Izvanredni

Izvanredni studij - 2. godina

petak (14.12.2018.)

16:00 : 20:00Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje-Izvanredni

subota (15.12.2018.)

09:00 : 13:00Herbologija s fitofarmacijomGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje-Izvanredni