Srijeda , 18.10.2017. | 05:43
Niste prijavljeni u sustav !
Vup.hr 

VVV

 

Info

 

Raspored predavanja

Redovni studij - 1. godina

ponedjeljak (16.10.2017.)

08:30 : 10:00Ruralna SociologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

12:00 : 13:30MatematikaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

13:45 : 15:15Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

utorak (17.10.2017.)

09:00 : 12:30KemijaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

12:45 : 15:00AgroklimatologijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

srijeda (18.10.2017.)

08:30 : 10:45Tlo i uređenje proizvodnog prostoraNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

11:30 : 13:00MatematikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba

četvrtak (19.10.2017.)

08:45 : 10:15Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

petak (20.10.2017.)

08:00 : 09:30KemijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba

10:00 : 10:45Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

ponedjeljak (23.10.2017.)

08:30 : 10:00Ruralna SociologijaMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

12:00 : 13:30MatematikaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

13:45 : 15:15Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Vježba

utorak (24.10.2017.)

09:00 : 12:30KemijaMatko Peić (Dvorana 2)Predavanje

12:45 : 15:00AgroklimatologijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

srijeda (25.10.2017.)

08:30 : 10:45Tlo i uređenje proizvodnog prostoraNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje + Vježbe

11:30 : 13:00MatematikaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba

četvrtak (26.10.2017.)

08:45 : 10:15Tjelesna i zdravstvena kultura I.Sportski tereni (Sportski tereni)Vježba

petak (27.10.2017.)

08:00 : 09:30KemijaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Vježba

10:00 : 10:45Primjena računalaVjekoslav Babukić (Dvorana 3)Predavanje

Redovni studij - 2. godina

ponedjeljak (16.10.2017.)

08:30 : 11:00Voćarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

utorak (17.10.2017.)

08:30 : 10:30Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

srijeda (18.10.2017.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa

16:30 : 19:00Vinogradarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (19.10.2017.)

09:00 : 10:30Herbologija s fitofarmacijomMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

11:00 : 11:45Herbologija s fitofarmacijomZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Poljoprivredne melioracijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

14:00 : 15:30Mehanizacija u VVV-uDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

petak (20.10.2017.)

08:30 : 09:15Poljoprivredne melioracijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba

09:15 : 10:45Mehanizacija u VVV-uDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba

ponedjeljak (23.10.2017.)

08:30 : 11:00Voćarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

utorak (24.10.2017.)

08:30 : 10:30Voćarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

11:00 : 13:30Vinogradarstvo IZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

srijeda (25.10.2017.)

08:00 : 14:00Stručna praksa INastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa

16:30 : 19:00Vinogradarstvo IGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (26.10.2017.)

09:00 : 10:30Herbologija s fitofarmacijomMiroslav Kraljević (Dvorana 5)Predavanje

11:00 : 11:45Herbologija s fitofarmacijomZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Poljoprivredne melioracijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

14:00 : 15:30Mehanizacija u VVV-uDragutin Lerman (Dvorana 4)Predavanje

petak (27.10.2017.)

08:30 : 09:15Poljoprivredne melioracijeDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba

09:15 : 10:45Mehanizacija u VVV-uDragutin Lerman (Dvorana 4)Vježba

Redovni studij - 3. godina

ponedjeljak (16.10.2017.)

11:30 : 13:00Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

13:30 : 15:00Prerada voćaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

utorak (17.10.2017.)

08:00 : 13:00Stručna praksa IIINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa

srijeda (18.10.2017.)

09:00 : 10:30EntomologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:30 : 12:00EntomologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (19.10.2017.)

08:30 : 10:00Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:15 : 12:00Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (20.10.2017.)

08:00 : 13:00Stručna praksa IIINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa

ponedjeljak (23.10.2017.)

11:30 : 13:00Prerada voćaLaboratorij (Laboratorij)Vježba

13:30 : 15:00Prerada voćaNapoleon Špun Strižić (Dvorana 6)Predavanje

utorak (24.10.2017.)

08:00 : 13:00Stručna praksa IIINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa

srijeda (25.10.2017.)

09:00 : 10:30EntomologijaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:30 : 12:00EntomologijaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

četvrtak (26.10.2017.)

08:30 : 10:00Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Predavanje

10:15 : 12:00Tehnologija vina IIGreta Turković (Dvorana 7)Vježba

12:30 : 14:00Tehnologija jakih alkoholnih pića, piva i octaZdenko Turković (Laboratorij)Vježba

petak (27.10.2017.)

08:00 : 13:00Stručna praksa IIINastavna baza Klijet i spremite vina (Nastavna baza Klijet i spremite vina)Strucna praksa